Pyszny Dworek

Spędzając urlop w malowniczej wsi Brenna, zdecydowanie polecamy restaurację, która przyciąga nie tylko swoim wyglądem, ale też i zapachem pysznego jedzenia. Oprócz rozbudowanej oferty gastronomicznej dworek jest jednym z najchętniej odwiedzanych obiektów noclegowych w Brennie.

Zimą, niesamowity klimat i charakter nadają specyficzne ozdoby oraz muzyka, gdzie po wyczerpującym dniu na stoku można przyjść ogrzać się i spędzić miło wolny czas. Na gości czeka szeroka karta menu, w której znaleźć można tradycyjne polskie dania lub regionalne przysmaki. Jest miło, sympatycznie i przede wszystkim tanio. Tanio to znaczy, że za kolacja złożona z trzech dań czyli przystawki, obiadu i deseru każdy będzie w stanie zapłacić. W Brennej wyboru dużego nie ze względu na wielkość miejscowości, jednak spośród czterech pozostałych ta plasuje się na pierwszym miejscu na portalu TripAdvisor.

Brenna to świetne miejsce na wypoczynek dla miłośników gór, górskiego powietrza oraz przepięknych widoków. Zaraz obok niej leży popularna górska miejscowość Szczyrk, która co roku w okresie zimowym oblegana jest po same brzegi. Dlatego może jednak warto wybrać równie piękna pod względem atrakcji natury wieś, w której tłum nie zakłóci myśli ani nie przeszkodzi w wyścigu po miejsce w restauracji.

Brenna to mało znana wieś, lecz każda osoba która po raz pierwszy odwiedza to miejsce zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Niesamowite widoki, cudowny krajobraz oraz niezwykle ciche i przyjemne miejsce sprawia, że każdy chciałby zostać tam na wieki. Dodatkowym plusem jest rozwinięta baza noclegowa oraz dobre ceny zarówno usług, jak i produktów.


Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>